sobota, 10 grudnia 2022

Nasze sukcesy

Jesteście ciekawi czyj to medal?
Medal jest własnością Maksa i naszą dumą, bo my potrafimy się cieszyć z cudzych sukcesów.
Nasz kolega zdobył go w Mikołajkowych Mistrzostwach Krosna w Pływaniu. Ścigał się na dystansie 25 metrów stylem dowolnym.
Zawody zorganizowano na krytej pływalni przy ul. Wojska Polskiego.

Sukces sportowy ma na swoim koncie także Weronika, która zdobyła medal za bieg na dystansie 5 km. Tylko popatrzcie.

Nasza koleżanka zdobyła II miejsce w kategorii kobiet do lat 19, w X Biegu Sokoła im dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.